Demir Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., her türlü resmî, özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait taşınmazların, taşınmaz projelerinin ve taşınmazlarla ilgili hak ve faydaların yaklaşık değerlerinin bağımsız, tarafsız, objektif ve uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir edilmesi ve gayrimenkul alanında her türlü hukuki, mali ve teknik danışmanlık vermek amacıyla özel ve kamu sektörleri alanında eğitimli ve deneyimli uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle Ankara’da kurulmuştur. Daha sonra İstanbul, İzmir, Trabzon, Mersin, Diyarbakır ve Malatya’ da şubelerini açmıştır.
Gayrimenkul değerleme sistemini, mesleğin etik ve teknik ilkelerini harfiyen uygulayarak gerçekleştirme amacını taşıyan firmamız, gayrimenkul sektörünün gelişmelerini yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda, yerinde inceleme, bölgesel etken analizi, belgeleme, uluslararası standartlara ve SPK kararlarına uygun raporlama çalışmalarının her aşamasında gösterdiği titizlikle, sektörün güvenilir isimleri arasında yer almaktadır.
Demir Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., İstanbul, İzmir, Trabzon, Mersin, Diyarbakır ve Malatya’da bulunan şubeleri ile 81 ilde ve aynı zamanda yurt dışında değerleme ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Dürüstlük, istikrar ve güvenilirliğin esas olduğu şirketimiz, uzman kadrosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gayrimenkul değerlemesi alanında uluslararası değerleme standartlarına uygun olarak faaliyetlerini yürütmektedir.